E sezonul petrecerilor la palatul reginei Elisabeta a II-a

- A început sezonul petrecerilor la palat.
- Anual, regina Elisabeta a II-a întâmpină peste 30.000 de oaspeți pentru a petrece o după-amiază relaxantă de vară în frumoasele grădini ale Palatului Buckingham.
- Mai multe despre acest subiect îți spune, însă, Elena Gușă, editor Aleph News.
A început sezonul petrecerilor la palat.
Anual, regina Elisabeta a II-a întâmpină peste 30.000 de oaspeți pentru a petrece o după-amiază relaxantă de vară în frumoasele grădini ale Palatului Buckingham.
Mai multe despre acest subiect îți spune, însă, Elena Gușă, editor Aleph News.
The post E sezonul petrecerilor la palatul reginei Elisabeta a II-a appeared first on Aleph News.
About The Author
(Visited 3 times, 1 visits today)