Bărbatul din Arad care și-a ucis și incendiat fiica vitregă era drogat când a săvârșit crima

0
Bărbatul de 23 de ani care a ucis o fetiţă de patru ani, copilul concubinei sale, iar apoi a incendiat cadavrul lângă un cimitir din municipiul Arad a fost drogat în momentul săvârşirii faptelor, au concluzionat procurorii, care au efectuat, joi, reconstituirea crimei cu prezenţa autorului.

About The Author

(Visited 4 times, 1 visits today)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *