Virgil Popescu: Furnizorii de energie care au trimis facturi fără compensare au greșit. Stau și mă gândesc dacă nu e intenționat

0
Furnizorii au greșit pentru că au emis facturi la energie electrică și gaz fără compensare sau fără plafonare, spune ministrul Energiei, Virgil Popescu. El a cerut furnizorilor să trimită facturi corecte către consumatori.

About The Author

(Visited 14 times, 1 visits today)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *