Un polițist a distrus cu autospeciala un monument. În loc de audieri, suspectul aflat în mașină a ajuns la spital

0
Un polițist din Sadova, județul Dolj a intrat cu autospeciala în Monumentul Eroilor. Agentul a pierdut controlul volanului, după ce a evitat un biciclist.

About The Author

(Visited 4 times, 1 visits today)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *