Rafila: „Primele luni ale noului an se anunță dificile. Lucrez împreună cu colegii ca să depășim această perioadă cât mai repede”

0
Ministrul Sănătății, Alexandru Rafila, avertizează că primele luni ale noului an se anunță dificile pentru că pandemia nu a trecut. „Pentru a le depăși avem nevoie de solidaritate, responsabilitate și empatie unii față de ceilalți,” a scris Rafila pe pagina de Facebook.

About The Author

(Visited 4 times, 1 visits today)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *