Managerul unui spital a anunțat Poliţia după ce a aflat că în centrul de vaccinare din unitatea medicală s-au făcut imunizări fictive

0
Managerul Spitalului CFR Timişoara a sesizat Poliţia după ce a aflat că în centrul de vaccinare din cadrul unității medicale pe care o conduce ar exista cazuri de imunizări fictive.

About The Author

(Visited 4 times, 1 visits today)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *