Închisoare și amendă pentru o turistă care s-a apropiat prea mult de o ursoaică cu pui pentru a face poze. „Este absolut prostesc”

0
O turistă care a încălcat regulile în Parcul Național Yellowstone din SUA și s-a apropiat de o ursoaică grizzly pentru a face poze a fost condamnată la patru zile de închisoare, scrie New York Post. Pe lângă închisoare, femeia a primit și o amendă consistentă și nu mai are voie să viziteze parcul timp de un an.

About The Author

(Visited 5 times, 1 visits today)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *