Guvernul a anunțat primele sancțiuni pentru benzinăria din Beiuș, de la care a pornit isteria „carburanților de 11 lei litrul”

0
Benzinăria din Beiuș, de unde a pornit întreaga isterie privind prețurile la carburanți, după ce a vândut benzina și motorina la prețul de 11 lei litrul, a fost amendată cu 35.000 de lei, a anunțat, joi, Dan Cărbunaru, purtătorul de cuvânt al Guvernului.

About The Author

(Visited 5 times, 1 visits today)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *