Fostul șef al Formulei 1, Max Mosley, s-a sinucis după ce medicii i-au spus că mai are puțin timp de trăit

0
Fostul șef al Formulei 1, Max Mosley, și-a luat viața, în dormitorul locuinței sale din Londra, în luna mai a anului trecut, după ce i s-a spus că are cancer în fază terminală, potrivit unei anchete făcute publice marți.

About The Author

(Visited 4 times, 1 visits today)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *