Cel puțin 7 morți în Rusia, după ce pacienții s-au intoxicat cu un produs chimic folosit la examinări medicale

0
Doi medici din Sankt Petersburg au fost reținuți vineri, după ce şapte persoane au murit intoxicate cu un produs chimic folosit în timpul unor examinări medicale într-un spital de stat, relatează AFP, preluată de Agerpres.

About The Author

(Visited 2 times, 1 visits today)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *