AUR provoacă un nou scandal în Parlament: deputatul Titi Stoica l-a numit „nazist” pe reprezentantul minorității germane
Deputatul AUR Ciprian Titi Stoica l-a numit „nazist” pe deputatul minorității germane din România, Ovidiu Ganț, miercuri, în comisia de regulament a Parlamentului. Este vorba de un nou episod de agresiune, de această dată verbală, a parlamentarilor AUR după ce, anterior, liderul formațiunii l-a agresat fizic pe ministrul Virgil Popescu chiar de la tribuna Parlamentului.
About The Author
(Visited 4 times, 1 visits today)