Arhiepiscopia București își pune la dispoziție capelele, pentru că morgile spitalelor nu mai fac față valului mare de decese COVID

0
Morgile spitalelor din Capitală nu mai fac față numărului mare de decese ale pacienților infectați cu coronavirus, motiv pentru care, Arhiepiscopia București a anunțat că pune la dispoziție capelele de exterior din cadrul spitalelor, capelele mortuare din apropiere și capelele cimitirelor parohiale.

About The Author

(Visited 5 times, 1 visits today)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *