Alexandru Rafila: În primăvară cred că vom ajunge la normalitate în ce privește activitatea socială, economică și culturală

0
Ministrul Sănătății, Alexandru Rafila, a spus, duminică seara, că, în primăvară, poate odată cu luna aprilie, în România „vom ajunge la normalitate în ceea ce privește activitatea socială și economică, implicit cea culturală”, ceea ce va însemna și „fără certificat în spațiile publice”.

About The Author

(Visited 5 times, 1 visits today)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *