Emanuel Ungureanu: „Voi denunţa la DNA un primar care a tocat peste 1 milion de euro, într-o singură lună, pe lucrări făcute la suprapreț”
Emanuel Ungureanu a comentat negocierile dintre liderii PNL şi PSD, care azi au declarat că au ajuns la o dată limită pentru formarea Guvernului. „Ei cu ei, noi cu noi, câți am mai rămas”, spune deputatul USR care a anunţat că va denunța la DNA un primar care ar fi cheltuit peste 1 milion de euro pe lucrări la suprapreț.
About The Author
(Visited 3 times, 1 visits today)