Peste un milion de americani au rămas fără miros după ce s-au vindecat de COVID-19

0
Pandemia de COVID-19 a generat o „îngrijorare emergentă de sănătate publică” de oameni care își pierd simțul mirosului, potrivit unei noi cercetări publicate joi.

About The Author

(Visited 4 times, 1 visits today)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *