Lia Olguța Vasilescu: Se impune o intrare la guvernare a PSD

0
Vicepreședintele PSD Lia Olguţa Vasilescu a declarat, luni seară, că „se impune” intrarea PSD la guvernare. Declarația a fost făcută de primarul Craiovei după anunțul depunerii mandatului de premier desemnat al lui Nicolae Ciucă, din partea PNL.

About The Author

(Visited 3 times, 1 visits today)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *