Alexandru Rafila, despre PNRR: Niciun angajat din MS nu a lucrat sau nu a fost informat referitor la acest program / Valoarea consultanţei este mai mare decât valoarea obiectivului

Ministrul Sănătăţii, Alexandru Rafila, a declarat, marţi seară, la Antena 3, că niciun angajat al Ministerului Sănătăţii nu a lucrat şi nu a văzut PNRR, fiind descoperite ”destul de multe lucruri ciudate”. Ministrul susţine că, de multe ori, valoarea consultanţei este mai mare decât valoarea obiectivului, potrivit News.ro.

About The Author

(Visited 3 times, 1 visits today)