Predoiu: Am fost optimist când am spus că la 1 februarie viitoarea coaliţie va începe să dezbată legile Justiţiei. Nici n-au ajuns în Parlament, deşi eu le-am lăsat pe masă, făcute

Ministrul Justiţiei, Cătălin Predoiu, spune că legile justiţiei vor fi trimise către Parlament în cel mult o lună şi jumătate. El precizează că la începutul anului trecut legile erau „pe masă” şi ar fi trebuit doar trimise în Parlament, pentru dezbatere.

About The Author

(Visited 3 times, 1 visits today)