Furnizorii de energie, pe punctul de a rămâne fără profitul uriaș obținut din umflarea facturilor. Anunțul ministrului Finanțelor

0
Supraimpozitarea furnizorilor de energie este analizată la Ministerul Finanțelor. Vor fi organizate discuţii cu reprezentanţi din întregul lanţ energetic şi vor fi prezentate nişte soluţii, a declarat, joi seară, ministrul Finanţelor, Adrian Câciu.

About The Author

(Visited 3 times, 1 visits today)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *