Bărbat mort pe loc, după ce s-a izbit de copaci cu colacul tras de mașină, în Negrești Oaș. O altă tânără este în stare critică

0
Un bărbat în vârstă de 35 de ani a murit, miercuri noaptea, pe un drum forestier din Satu Mare, după ce s-a dat pe zăpadă cu un colac tras de o mașină. Alte două fete, ambele de 21 de ani, au fost rănite în accident, una dintre ele aflându-se în stare critică, cu șanse foarte mici de supraviețuire, scrie portalul local de știri PresaSM.

About The Author

(Visited 8 times, 1 visits today)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *