Sute de petrecăreți s-au adunat să facă Revelionul într-o fostă fabrică de cărămidă din Olanda, în plin lockdown

0
Poliţia din Olanda a pus capăt sâmbătă unei petreceri ilegale care începuse vineri şi la care veniseră sute de persoane – inclusiv din alte țări. Ca să nu fie descoperiți, pentru că Olanda este în plin lockdown, petrecăreții s-au adunat să facă Revelionul într-o fostă fabrică de cărămidă din Rijswijk, o suburbie a orașului Haga.

About The Author

(Visited 8 times, 1 visits today)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *