Românii nevaccinați se plâng de carantină. Călător: „Am fost nevoit să fac vaccinul, nu eram de acord”

0
La aeroportul Otopeni au aterizat primele zboruri ce au adus acasă români care au călătorit potrivit noilor reglementări. Majoritatea sunt tineri. Unii nu sunt deranjați de reguli, alții s-au declarat nemulțumiți și au recunoscut că s-au vaccinat din obligație, nu din convingere.

About The Author

(Visited 2 times, 1 visits today)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *